SONAX jūsu profesionālai transportlīdzekļu kopšanai

SONAX jūsu profesionālai transportlīdzekļu kopšanai

SONAX ir viens no vadošajiem ražotājiem auto kopšanas produktu un pakalpojumu nodrošināšanā visā pasaulē. Vācijā uzņēmums ir zīmols, kura tirgus daļa pārsniedz 50 procentus. Šis zīmols ir pārstāvēts vairāk nekā 100 pasaules valstīs. Uzņēmums izstrādā un ražo tās galvenajā mītnē Neuburgā.

Produktu klāstā ietilpst krāsu kopšanas līdzekļi, transportlīdzekļu salona un ārpuses tīrīšanas līdzekļi un automašīnu kopšanas līdzekļi ziemas sezonā. Speciālie produkti rūpniecībai un darbnīcām, automatizētām automazgātavām, velosipēdiem un komerciālajiem transportlīdzekļiem, kā arī tīrīšanas un kopšanas līdzekļi, kas paredzēti profesionālai transportlīdzekļu kopšanai, papildina šo diapazonu. #carcare #profiline #detailing

2020. gadā SONAX svinē savu 70. dzimšanas dienu. Zīmola izcelsme ir sudraba pulieris “SONA”. 1950.gadā, Vācijas Federatīvās Republikas dzimšanas gadā, nosaukums “X” kā “vaska” sinonīms tika pievienots nosaukumam un tas bija kā pamatakmens visā pasaulē atpazīstamam auto kopšanas zīmolam SONAX. 1950. gadā zīmols tika laists tirgū. Kopš tā laika SONAX izstrādā un ražo veiksmīgus kvalitatīvus produktus transportlīdzekļu kopšanai, kas ražoti Vācijā.

Produktu katalogs
Produkti professionāliem
Sekojiet mums līdzi FB: SONAX Latvia
Sekojiet mums līdzi Instagram: SONAX.LV
Officiāla lapa SONAX LATVIA