ENI S.p.A. Automobīļu un industriālās smērvielas (Itālija)

ENI S.p.A. Automobīļu un industriālās smērvielas (Itālija)

TEHSERVISS SIA oficiālais ENI S.p.A. produktu izplatītājs Latvijā

ENI ir viena no ievērojamākajām integrētajām enerģētiskajām kompānijām pasaulē, kura darbojas dažādās nozarēs – naftas, dabasgāzes, eļļu un smērvielu, Elektrības ražošanas un pārdošanas, petroķīmijas, naftas atradņu konstrukcijā un mašīnbūves industrijā, kā arī naftas un gāzes ieguves stacijām. ENI darbojas 79 pasaules vālstīs un kopumā nodarbina aptuveni 80 000 darbinieku.ENI ir viena no nedaudzajām firmām, kas ir spējīga nodrošināt pilnu pārstrādes ciklu smērvielu ražošanā, sākot ar formulu izveidošanu un rūpniecisko piedevu ražošanu līdz tradicionālo un sintētisko bāzes eļļu ražošanai, ieskaitot izstrādāto eļļu reģenerāciju. Augstie kvalitātes standarti visiem saražotajiem produktiem, piedāvājamā tehniskā palīdzība un ražošanas apjoms nodrošina ENI veiksmi visā pasaulē. ENI kvalitāti apliecina daudzkārtēja piedalīšanās dažādās auto un moto sacensībās.ENI produkcijai tiek piemēroti jaunākie ieguldījumi ražošanas ciklā, augstākie kvalitātes standarti un stingras ekoloģiskās normas, ar ko nodarbojas firmas izpētes struktūras.

Visa kompānijas vēsture attiecībā uz naftas pārstrādi un produkcijas pārdošanu, sākot no AGIP (Agenzia Generale Italiana Petroli) dibināšanas 1926. gadā, izcēlās ar veiksmīgu izvirzīto uzdevumu risināšanu un projektu realizāciju, kas sākumā šķita kaut kas neizpildāms. Kompānija ENI (Ente Nazionale Idrocarburi) tika dibināta 1953. gadā, par tās pirmo prezidentu kļuva Enriko Mattei.

1990. gados ENI kļuva par atklātu akciju sabiedrību. 2001. gadā kompānija Agip Petroli integrējas Eni S.p.A. un kļūst par naftas pārstrādes un pārdošanas vadošo uzņēmumu (Eni S.p.A. Refining and Marketing).

AGIP = ENI ( BRAND VIDEO)