07 dec 2015

VW, Audi, Seat, Skoda: izvēlamies pareizo motoreļļu

0 Comment

Jūs esat pārliecināts, ka savam auto izvēlaties pareizo motoreļļu!?

Šobrīd tirgū pārstāvēts liels skaits motoreļļu, un nesagatavotam autoamatierim ir diezgan grūti tikt skaidrībā, kura no tām būs piemērota tieši viņa automobilim. Mēs pastāstīsim, kā pareizi izvēlēties motoreļļu automobiļiem VW, Audi, Seat, Skoda, un kā uzzināt, ka tā atbilst visām VW prasībām un uz to attiecas ražotājrūpnīcas garantija.

 VW, Audi, Seat, Skoda: izvēlamies pareizo motoreļļu  

Un tā, jums jāatceras sekojošais:

  1. Uz kannas noteikti jābūt VW-Audi apstiprinājumam. Pārliecinieties, ka tas atrodas apstiprinājuma ailē (Freigaben/Approvals). Neuzķerieties uz daudzajiem negodīgu ražotāju iepakojumiem – uzraksti “atbilst apstiprinājumam”, “atbilst apstiprinājuma prasībām” utt.
  2. Uz motoreļļas etiķetes jābūt norādītam tās nosaukumam, viskozitātes rādītājiem un produkta mērķim.
  3. Pārbaudiet informāciju par motoreļļas ražotājvalsti. Bieži vien tā ir diezgan izplūdusi – uzrakstā “Ražots Eiropā” ir maz informācijas. Uz kvalitatīva produkta etiķetes ir precīzi norādīta ražotājvalsts, un to apstiprina svītrkods (piemēram, pirmie cipari 40 liecina par to, ka produkts ražots Vācijā).
  4. Mūsdienīga motoreļļa nedrīkst traucēt cieto daļiņu filtra DPF darbību – atzīme par to atrodas uz pasaules vadošo ražotāju motoreļļu etiķetēm.
  5. Motoreļļa, kurai veikti izmēģinājumi koncernā VW-Audi, iegūst oficiālu atzinību, atbilstošu sertifikātu, un to atļauts izmantot automobiļu VW, Audi, Seat un Skoda garantijas apkopes termiņa laikā.
  6. Kvalitatīva eļļa iztur nomaiņas intervālu 50 000 km. Šajā gadījumā uz kannas jūs atradīsiet uzrakstu Longlife III.
  7. Noteikti precizējiet, vai apstiprinājums šobrīd ir spēkā – tas var izrādīties nokavēts.

Ja Jūsu motoreļļa atbilst uzskaitītajiem kritērijiem un ir visa nepieciešamā dokumentācija, tad Jūsu automobiļa drošību un drošu dzinēja darbību garantē pats VW.

 Saņemt papildus konsultāciju: tehserviss@tehserviss.lv mob.tālr.: 22 000 340)

Vai raksts patika? Spied LIKE 

Atradi daudz interesantas informācijas? Spied SHARE

Lai vairāk cilvēku uzzina, kā pareizi izvēlēties motoreļļu dārgajai automašīnai! 

[top]