02 okt 2015

KAS IR MEGUIN?!

0 Comment

MEGUIN – vecākais smērvielu ražotājs Vācijā.

Šobrīd Latvijā arvien lielāku popularitāti automobiļu vidū iegūst vācu kompānijas MEGUIN smērvielas. Taču ne visi zina šī zīmola vēsturi un īpatnības. Šai rakstā mēs pastāstīsim, kas tad ir MEGUIN?!

Tiek uzskatīts, ka MEGUIN motoreļļas radušās, pateicoties divu kompāniju saplūšanai – Liqui Moly  un tieši MEGUIN. Tomēr tas tā nav. MEGUIN motoreļļas ir patstāvīgi produkti, kuriem ir sava vairāk nekā 160 gadus ilga vēsture!

Kompānijas vēsture

Kompānija MEGUIN radās 1847.gadā, rūpniecības revolūcijas rītausmā Vācijā, un šodien ir viena no vecākajām smērvielu ražotājām. MEGUIN produkcija šobrīd pārstāvēta vairāk nekā 90 pasaules valstīs, bet galvenās patērētājas ir Centrāleiropas valstis. Sortiments atbilst gan lielu rūpniecisku un transporta kompāniju, gan arī autodarbnīcu, kā arī mazo un vidējo uzņēmumu vajadzībām.

Vairāk nekā 160 gadu ilgajā vēsturē kompānija vairākkārt ir apliecinājusi savas produkcijas kvalitāti. Un nevis vārdos, bet darbos. Piekritīsiet, kompānija, kurai nav apjomīgas reklāmas, tik ilgā laika posmā var attīstīties tikai ar nosacījumu, ka tiek ražota augstas kvalitātes produkcija un ir pastāvīgi klienti. MEGUIN produkcija ir plaši zināma un populāra Eiropā.

MEGUIN šodien

Visa MEGUIN produkcija tiek ražota Vācijā – pašu rūpnīcā Sārluisā. Kompānijas ražošanas jaudas izvietotas 25 000 m² platībā. Modernas iekārtas un milzīgā darba pieredze ļauj MEGUIN ražot vairāk nekā 51 000 tonnu smērvielu gadā. Ražošanas lokalizācija ir ļāvusi sasniegt patiešām augstu produkcijas kvalitāti. Turklāt kontrole tiek veikta visos ražošanas etapos – no bāzes eļļu izvēles un pieņemšanas līdz kannu un mucu pareizas uzstādīšanas uz paletēm pārbaudei. Izstrādājot receptūras, MEGUIN izmanto vienotu principu: „nepieciešami un pietiekami”. Tāpēc MEGUIN produkcijā ir viss nepieciešamais un nav nekā lieka, kas kārtējo reizi uzsver zināmo vāciešu pragmatismu. Lai gan šobrīd mūsu valstī daudzi ir iemācījušies izvēlēties kvalitatīvus produktus par pieņemamu cenu.

Ļoti bieži mēs redzam, kā produkts ar ne visai augstu kvalitāti kļūst populārs un tiek pirkts, bet par tā popularitāti, kas nopelnīta ar dārgu reklāmu, nākas maksāt patērētājam. Turpretī MEGUIN netērē līdzekļus reklāmai un akcentu liek uz kvalitāti un pieņemamu cenu. Tāpēc racionālo pieeju „nepieciešami un pietiekami” jau diezgan sen pienācīgi ir novērtējuši Eiropas patērētāji, kas tiecas iegūt augstas kvalitātes preci par pieejamu cenu. Ar MEGUIN var viegli  piemeklēt eļļu jebkuram automobilim!

[top]