01 okt 2015

BMW PAREDZĒTA MOTOREĻĻA: IZVĒLAMIES PAREIZI!

0 Comment

Īpaši uzmanīgi jāizturas pret BMW markas automašīnu patstāvīgu apkalpošanu, bet it īpaši attiecībā uz tām paredzētās motoreļļas izvēli.

Vācu BMW markas automašīnas ir populāras visā pasaulē, un tam ir daudzi pamatojumi – viens no tiem ir drošība. Ja nav jāšaubās par rūpnīcā ražotajām komplektējošajām sastāvdaļām, tad pret vēlāku BMW automašīnu patstāvīgu apkalpošanu, tajā skaitā motoreļļas izvēli, ir jāizturas īpaši uzmanīgi.

Eļļošanas materiālu izvēles atvieglošanai ir paredzēta speciāla pielaižu sistēma, kuru izstrādājuši BMW speciālisti. Šo vācu automašīnu tehniskajā dokumentācijā ir uzskaitītas pielaides un prasības, kādas autoražotājs izvirza eļļai. Automašīnas īpašniekam atliek tikai iegādāties to BMW paredzēto motoreļļu, kam uz kannas marķējuma ir norādītas atbilstošās vērtības.

Izskatīsim visbiežāk sastopamās BMW automašīnu markai paredzētās motoreļļas pielaides, kā arī kompānijas TEHSERVISS piedāvātos atbilstošos produktus.

BMW paredzēta pielaide Spezialöl (Special Oil) (Speciālā eļļa)

Šādai specifikācijai atbilst visas līdz 1998. gadam izlaisto BMW automašīnu universālās motoreļļas.

BMW paredzēta pielaide Longlife-98

Šai pielaidei atbilst motoreļļa, kas paredzēta tiem BMW, kuri ir nobraukuši no konveijera pēc 1998. gada un atbilst pagarinātu eļļošanas materiāla nomainīšanas intervālu prasībām (Longlife). Kompānijas inženieri noteikti neiesaka izmantot šīs eļļas tām automašīnām, kas neatbilst šai pielaidei.

Kompānijas TEHSERVISS motoreļļa, kas paredzēta BMW ar pielaidi Longlife-98:

5W-40: MEGUIN SUPER LEICHTLAUFMEGUIN ULTRA PERFORMANCE LONGLIFE

BMW pielaide Longlife-01

Motoreļļas, kam ir šāda pielaide, tiek ieteiktas izmantot tajos BMW dzinējos, kas izlaisti kopš 2001. gada septembra un tiek apkalpoti saskaņā ar pagarinātiem eļļošanas materiālu nomainīšanas intervāliem. Produkti, kam ir šāda pielaide, ideāli atbilst tiem dzinējiem, kuru marķējums ir N42 un N62.

Kompānijas TEHSERVISS motoreļļa,

kas paredzēta BMW ar pielaidi Longlife-01:

5W-30: MEGUIN QUALITY

5W-40:  MEGUIN HIGH CONDITION,

BMW pielaide Longlife-01 FE (Fuel Economy) (Degvielas ietaupīšana)

Šī vērtība norāda uz to, ka motoreļļa atbilst visām to BMW speciālo dzinēju prasībām, kuri ir aprīkoti ar Valvetronic sistēmu un ražoti pēc 2001. gada.

BMW pielaide Longlife-04

Vērtība, ko 2004. gadā ieviesa kompānija BMW, un tā tika piešķirta motoreļļām, kuras paredzētas šī autoražotāja ražotajiem modernajiem dzinējiem. Eļļošanas materiāls, kam piešķirta šāda pielaide, atbilst vismodernākajām kvalitātes prasībām. Šāda eļļa vislabāk sader ar augstas kvalitātes degvielu, kuru izmanto Eiropas dalībvalstīs, kā arī Šveicē, Lihtenšteinā un Norvēģijā.

Kompānijas TEHSERVISS motoreļļa,

kas paredzēta BMW ar pielaidi Longlife-04:

5W-30: MEGUIN NEW GENERATION

5W-40: MEGUIN LOW EMISSION

[top]